Kolik času ještě zbývá Evropské demokracii ?

28. 08. 2015 11:49:00
Pomalu a plíživě v Evropě umírá demokracie! Tak nějak nenápadně, občas i velmi nápadně se prosazuje cenzura, jakýkoli nesouhlas s vládnoucí mocí je označován jako fašizace, xenofobie, náckovství a nevím co ještě.

Když začátkem minulého století rozháněla policie a c.k. vojsko demonstrace pracujících na ,,Žižkaperku,, a jinde, měli mocipáni ještě stále pocit, že drží otěže pevně v rukou. Nedrželi ! Postupně jsme si jako národ vydobyli svou svobodu, demokracii . Po čtvrt století se jiní mocichtiví dostali k moci a po demokracii bylo na dlouhá léta veta. Dnes se situace opakuje, Jen ti mocipáni hlásají jiné ideály!

Někdy nabývám dojmu, že vládnoucí špičky Evropy, byli stiženy jakousi kosmickou demencí, či napadeni jiným, neméně nebezpečným virem blbosti! Ať už ho lze nazvat multikulturalismus, humanita či jinak, virulence je vysoká a agens stupně 4 životu nebezpečný.

V německém Heidenau zakázali veřejné shromažďování obyvatel , kteří si dovolili, tu drzost a projevili opačný názor na uprchlíky. U nás sice ještě tak daleko nejsme, ovšem obávám se, že co není, může být!U nás jen z lidí dělají nácky. Na demonstraci Islám v ČR nechceme jsem viděla mnoho lidí v seniorském věku, lidí, jež proti nacizmu bojovali . Nepředpokládám, že se jim toto označení líbí!

V podstatě je jedno, že drtivá většina obyvatel naší dosud krásné země tady uprchlíky ( muslimské) nechce. Nejsem necitelná, ráda pomohu, pakliže ta pomoc bude mít smysl. Ovšem to, co se děje jakýkoliv smysl postrádá. Jednak, jak už bylo mnohokrát řečeno, Evropa není nafukovací a ty miliony lidí jež jsou na pochodu prostě nepojme, jednak ti co sem proudí oblečeni ve značkových hadrách a Iphony v kapse nemají s těmi trpícími válkou mnoho společného a v neposlední řadě si myslím, že pokud by Evropa a USA vyvinuly větší a smysluplnější tlak na ukončení řádění Islámského státu a jiných válečných konfliktů jež v mnoha ne-li ve všech případech pomáhaly rozdmýchat, nemuseli by tito lidé nikam putovat!

Jenže zdravý rozum je to, co politikům a jiným multikulti pomatencům chybí!!!

Proto k nám do Evropy proudí tsunami lidí, kteří mají pocit, že toto je ta země zaslíbená, oplývající medem a strdím. Proč taky ne když jim západní státy nabízejí krom jídla a ubytování i finanční podporu ve výši, na niž mnohdy nedosáhnou ani senioři té dané země. Jen nějak pozapomněli na to, co se stane, až penízky dojdou ! Ty hordy muslimských mládenců nemají o slově práce obvykle ani ponětí, navíc, kde je asi tak všechny zaměstnáme, když se Evropa potýká s dosti vysokou nezaměstnaností vlastních obyvatel. Je jim šumák nějaké začleňování do evropské společnosti, proto tu nejsou. Pokud by si totiž ti mocní a hloupí aspoň jednou v životě přečetli Korán, pochopili by velmi rychle, že jediný výsledek jejich usídlení v Evropě je zlikvidování křesťanství, židovství, ateizmu a nastolení Islámu se všemi důsledky z této ideologie vyplývajicími. To znamená konec demokracie, nastolení práva šaria, draze vydobytá rovnoprávnost žen by byla taky jen krásnou vzpomínkou.

Asi nemám ten správný sluníčkářský pohled na svět (toho mě naštěstí pánbůh ušetřiti ráčil) proto budu dělat cokoliv pro to, aby zůstala naše země skutečně naše a aby nad ní vycházelo slunce a ne půlměsíc !

Je možné, že si to představuju náramně jednoduše, taky nejsem odborník ale zdravý selský rozum mi velí asi toto:

1. Přijmat uprchlíky ze zemí válečného konfliktu ale jen křesťany , jezidy Kurdy a pod, jež jsou Islámským státem vyvražďováni . (Muslimové mají možnost uchýlit se do některé z bohatých islámských zemí, kde budou moci žít v souladu se svou kulturou a náboženstvím)

2.Pokusit se společnými silami všech států včetně USA zlikvidovat Islámský stát jakýmkoli způsobem, hlavně definitivně! ) co si budeme povídat USA má na vzniku IS lví podíl)

3.Zrušit schengenskou smlouvu ( v současnosti je stejně pro kočku)

4.Uzavřít hranice našeho státu a bránit se přílivu uprchlíků ( argument , že k nám nechtějí je irelevantní, protože nám tady stejně jednou zůstanou jako Černý Petr) bez ohledu na vyhrožování EU (islám je pro mě větší a trvalejší hrozba než výhrůžky od reality odtržených idiotů)

5.Udělat pořádek v neziskovkách ! ( většinou je to banda kreténů, co si udělali z uprchlíků celkem výnosný šolich)

6. Dát při příštích volbách této vládě najevo, že lůza má taky svůj názor, a že minimálně jednou za 4 roky má ta lůza hlasovací právo !!!

Asi bych toho napsala více, nicméně takovým románem by se nikomu nechtělo prokousávat.

Proto jen pro všechny lidi se zdravým selským rozumem, pojďme něco dělat, nadávání na netu a po hospodách tuhle situaci nevyřeší |!!!!

Autor: Vladimíra Antošová | pátek 28.8.2015 11:49 | karma článku: 40.64 | přečteno: 1889x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Beata Krusic

Když Whitney zpívala hymnu USA

Malé pokračování mého včerejšího blogu s názvem "Hymna- jako ozvěna srdce". Málem bych totiž nespravedlivě zapomněla na Whitney.

24.3.2019 v 17:51 | Karma článku: 8.91 | Přečteno: 313 | Diskuse

Olga Pavlíková

Peníze ve zdravotnictví budou, když se lidé přeorientují na zodpovědnost za své zdraví

Dnešní debata v Otázkách Václava Moravce se týkala problematiky dostatečného množství financí ve zdravotnictví pro současnost i pro budoucnost.

24.3.2019 v 15:34 | Karma článku: 12.50 | Přečteno: 326 | Diskuse

Michal Pohanka

Láska je tak trapná, Bože, jak uprdnutí u soulože

Chceme být nezávislí, soběstační a skoro až neviditelní, aby se nám hladce, bezpečně a spokojeně přežívalo, ale ve výsledku jsme si tak odcizení a lhostejní, až si své prázdné životy kompenzujeme druhými, třetími až 15. vztahy.

24.3.2019 v 14:34 | Karma článku: 22.68 | Přečteno: 851 | Diskuse

Eva Sádecká

Kouzelný svět Ladronky

Říkám jí Sluneční pláň. Hodně sluníčka, stromů a prostoru. Zve vás ke sportu i příjemnému lenošení. Když se tu rozhlédnete, uvidíte nádherný obraz lidí i krajiny, radosti a klidu.

24.3.2019 v 14:14 | Karma článku: 7.99 | Přečteno: 174 | Diskuse

Helena Vlachová

Česká pašeračka

Každý z nás si je odpovědný za to, jaký život vede. Někdo chce zbohatnout velmi rychle, aniž by musel jakkoli dřít.

24.3.2019 v 12:09 | Karma článku: 37.21 | Přečteno: 1467 | Diskuse
Počet článků 81 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1717

Jsem loutkoherečka, mými koníčky je historie , divadlo, příroda. Již dvacet let se snažím pochopit co se s naší krásnou zemí děje .Řídím se zdravým rozumem byť se říká, že zdravý rozum umřel :o)

Najdete na iDNES.cz